bluesttyle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnsanLarın ßuluşma nokTasıı ...Her türLü eğLence ... ßurada hadi Durmaaa !!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erbil'in ayarı kaçtı

YazarMesaj
Cazqır
Admin
Admin
Cazqır

Erbil'in ayarı kaçtı Empty
MesajKonu: Erbil'in ayarı kaçtı   Erbil'in ayarı kaçtı Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 9:55 pm

Erbil'in ayarı kaçtı

TatlısesErbil'in ayarı kaçtı Virgul ekranlara yeniden döndü. İlk konuğu ise Mehmet Ali Erbil'di...

Erbil'in ayarı kaçtı 2drfe9u

TatlısesErbil'in ayarı kaçtı Virgul Star'la ekranlara yeniden döndü. İlk gece konuğu Erbil'in yine ayarı tutmayınca bildik sözler havada uçuştu. Mehmet Ali Erbil'in ağız ayarı yine tutmadı. ErbilErbil'in ayarı kaçtı Virgul Star'da yayınlanan İbo Show'daErbil'in ayarı kaçtı Virgul Fatih Ürek'i karşısında görünce ağzını bozdu. İşte o anlar; İbrahim TatlısesErbil'in ayarı kaçtı Virgul Yıldız Tilbe'yle canlı yayında yaşadığı polemiğin ardından veda ettiği ekranaErbil'in ayarı kaçtı Virgul Star'la yeniden döndü. Yaz sezonu için Star TV'yle anlaşan Tatlıses'in ilk gece konukları ise Petek DinçözErbil'in ayarı kaçtı Virgul Fatih Ürek ve Mehmet Ali Erbil oldu.

"CUMHURBAŞKANI DA BAŞBAKAN DA TANIMAM"
Bodrum'daki canlı yayına katılan ErbilErbil'in ayarı kaçtı Virgul sdütyoya ayağını atar atmaz yeni bir polemiğe daha imza attı. TatlısesErbil'in ayarı kaçtı Virgul öndeki oturan konuklarınErbil'in ayarı kaçtı Virgul protokol olduğunu söylemesine üzerine ErbilErbil'in ayarı kaçtı Virgul "Ben Cumhurbaşkanı da Başbakan'da dinlerimErbil'in ayarı kaçtı Virgul ona göre" dedi.

ERBİL'İN AYARI KAÇTI
Bu sözlerin ardındanErbil'in ayarı kaçtı Virgul kendisine ayrılan bölüme geçmek için koltuğa yönelen ErbilErbil'in ayarı kaçtı Virgul Fatih Ürek için yine bildik sözleri sarfetti. İşte biraz da ayarı kaçan o sözleri;

M.A.E: Bunlar kim? (Ön tarafta oturan konukları işaret ediyor)

İ.T: Onlar protokol...

M.A.E: Ben böyle şeyleri çok takarım bilirsiniz ha! Ne Cumhurbaşkanı dinlerim ne de Başbakan bilirsiniz. (Konuklar alkışlıyor)

M.A.E: Hoşgeldiniz... Nereye oturuyorum? Oturacağım yeri göstersene (Fatih Ürek'in kucağına oturuyor).

F.Ü: Ay beni görmedin mi?

M.A.E: Allah belanı vermesin!

F.Ü: Görüyor ama görmüyor. Ben nasıl görülmem Maliciğim. M.A.E: Bismillahirrahmanirrahim... Şeytan doldurur valla. Ben sana birşey söyliyeyim mi İbrahimErbil'in ayarı kaçtı Virgul bunun kini şeytan da dolduramaz.

M.A.E: Çak (Ürek'e elini kaldırıyor)

F.Ü: Ya doldurursaaa..

M.A.E: Fatih beni yakalayakazErbil'in ayarı kaçtı Virgul yakalasa da gagalayamaz. Fatih beni yakalayamaz yakalasa da galayamaz...
http://bluesttyle.hareketforum.com

Erbil'in ayarı kaçtı
1 sayfadaki 1 sayfası