bluesttyle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnsanLarın ßuluşma nokTasıı ...Her türLü eğLence ... ßurada hadi Durmaaa !!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Köybaşı: Bu ortam muhteşem

YazarMesaj
Cazqır
Admin
Admin
Cazqır

Köybaşı: Bu ortam muhteşem Empty
MesajKonu: Köybaşı: Bu ortam muhteşem   Köybaşı: Bu ortam muhteşem Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 5:09 pm

Beşiktaş´ın Gaziantepspor'dan transfer ettiği İsmail Köybaşı, kelimenin tam anlamıyla büyülenmiş durumda.

Beşiktaş’ın yoğun uğraşların ardından Gaziantepspor’dan renklerine bağladığı İsmail Köybaşı, kelimenin tam anlamıyla büyülenmiş durumda. Genç yıldız, hem teknik direktör Mustafa Denizli’nin hem de arkadaşlarının kendisine gösterdiği ilgiden çok memnun. Kendisinin bu ortamda olmasına imkan sağlayan herkese bir kez daha teşekkür eden İsmail Köybaşı, “Hiç yabancılık çekmedim. Özellikle İbrahim abi (Üzülmez) bana çok yardımcı oluyor. Tüm bunlara karşılık vermek için sabırsızlanıyorum. Doğru adreste olduğumu anladım” ifadelerini kullandı.
Bomba gibi döndü
Siyah-Beyazlı ekibin genç futbolcularından Serdar Özkan iddialı konuştu. Yurt dışında hem tatil yaptığını hem de sezona hazırlandığını söyleyen milli futbolcu, “Her açıdan iyi durumdayım. 2 kupa hepimize moral kattı. Camiamız için de geçen sezonun ardından Avrupa başarılarının daha fazla önem kazandığı inancındayım” dedi.
Erkenci Kartal
Beşiktaş, yurt dışı kampını 4 gün önceye çekti. Buna göre Kara Kartal, 20 Temmuz’da İspanya’nın Malaga kentine gidecek ve burada hem idman yapıp, hem de Barış Kupası’na katılacak. Fransa’nın O. Lyon ve Portekiz’in Porto takımlarıyla birlikte (D) Grubu’nda yer alan Kartal, ilk maçında 25 Temmuz’da 21.30’da O.Lyon ile karşı karşıya gelecek.
Mansız’dan topbaşı
2006 yılında geçirdiği trafik kazasından sonra futbol kariyerini sona erdirmek zorunda kalan İlhan Mansız (33), Alman 2. Lig’inden TSV 1860 Münih takımıyla yeniden sahalara dönmek istiyor. Teknik direktör Lienen, İlhan’ın dayanıklılık koşusunda iyi bir performans sergilediğini belirterek, durumunun ne düzeyde olduğuna bakacaklarını söyledi.
Holosko çok formda
Holosko, yeni sezon öncesi de iddialı. Slovak futbolcu, geçen yıldan daha çok forma şansı bulacağına inandığını belirterek, “Beşiktaş’ta çok mutluyum. Kulüp, camia, taraftar ve arkadaşlık çok güzel. Sezonu çifte kupayla kapadık ve Fenerbahçe’yi yenip yeni sezona kupayla başlamak istiyoruz. Takım da iyice oturdu. Güzel günler bizi bekliyor” dedi.
http://bluesttyle.hareketforum.com

Köybaşı: Bu ortam muhteşem
1 sayfadaki 1 sayfası